cestoviny

O nás - DAMILA cestoviny - Tradičné Slovenské cestoviny

Firma DAMILA Cestoviny bola založená v roku 2003 a od svojho zrodu sídli na adrese Plechotickej 1075/20 v Sečovciach. Táto spoločnosť sa zameriava na výrobu prémiových 4-vaječných domácich cestovín, ktoré sú vyrábané s využitím najmodernejších technológií. Tieto technológie nielenže zaručujú vynikajúcu kvalitu našich výrobkov v súlade s potravinárskym kódexom Slovenskej republiky, ale zároveň sú zárukou špičkovej chuťovej skúsenosti pre všetkých našich zákazníkov.

Význam počtu štyroch vajec v našich cestovinách je kľúčový – symbolizuje množstvo vajec použitých na prípravu jedného kilogramu múky, čo zabezpečuje bohatú chuť a výnimočnú kvalitu našich cestovín. V DAMILA Cestoviny sme hrdí na to, že naše produkty spĺňajú vysoké štandardy modernej výživy a sú ideálnou súčasťou vyváženej stravy pre všetky vekové kategórie.

Damila cestoviny začiatky výroby cestovín

Naša firma sa vyznačuje nielen vysokou kvalitou výrobkov, ale aj pozornosťou venovanou obalom, pokrokovými výrobnými technikami a premyslenou cenovou politikou. Produkty DAMILA Cestoviny sú distribuované cez rozsiahlu sieť obchodných partnerov a dodávku zabezpečuje priamo majiteľ spoločnosti s využitím osobnej prepravy, čo umožňuje udržať neustálu kontrolu nad kvalitou a dostupnosťou našich cestovín na trhu.

Cestoviny v rôzdnych farbách vyrába Damila Cestoviny Slovensko
Cestoviny Damila z našej ponuky si môže vybrať veľa cestovín
Sklad cestovín Damila
Cestoviny Damila naše výrobky